MKÜ Kapalı Spor Salonu Bitmek Üzere

30 Mart 2011 Çarşamba 18:29
Bu haber 1414 kez okundu

Tayfur Sökmen Kampüsünde bulunan Mustafa Kemal Üniversitesi Kapalı Spor Salonu; çelik konstriksüyonla imal edilmiş olup, 6306 m2 kapalı alana, ayrıca 2000 kişilik kapasiteye sahip.


MKÜ Kapalı Spor Salonu Bitmek Üzere
HATAY GÜNDEM -

Yapımı tamamlanmak üzere olan Mustafa Kemal Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda incelemeler yapıldı.
Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder; Eşi Fatma Güder, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Koç, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Koç, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Çetinkara, Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Yakup Bulut, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Doğan Duman ve Beden Eğitimi bölümünden öğretim elemanları ve Yapı İşleri Daire Başkanlığından yetkili personellerle beraber yapımı tamamlanmak üzere olan Kapalı Spor Salonunu gezerek yerinde incelemelerde bulundu.
Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder; yapım aşamasında olan Mustafa Kemal Üniversitesi Kapalı Spor Salonunu'nun eksiksiz bir şekilde tamamlanması için gayret gösterdiklerini, bu konuda çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Yapımı tamamlanmak üzere olan salonun bir an önce öğrencilerimizin ve halkımızın hizmetine sunulacağını belirtti.

Hataygündem.com/özel

http://www.hataygundem.com/files/1301583958.jpg


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x