banner137
banner139

Kılıçdaroğlu Hatay'da

20 Eylül 2013 Cuma 22:38
Bu haber 395 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Cuma akşamı Hatay’a geliyor.


Kılıçdaroğlu Hatay'da
HATAY GÜNDEM - Suriye’deki iç karışıklıktan dolayı son günlerde hareketli günler geçiren, gezi parkı protestoları, iki gencin ölümü ve terör olaylarıyla anılmaya başlayan Hatay hafta sonu Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak.

Cuma aksamından Hatay’a gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geceyi de merkez ilçe Antakya’da geçirecek.

Hatay programına Cumartesi sabahı erkenden Kırkıhan’a hareketle başlayacak olan CHP lideri Kılıçdaroğlu burada parti ilçe teşkilatının açılışını gerçekleştirecek. Reyhanlı’da da Cilvegözü sınır kapısında incelemelerde bulunacak olan Kılıçdaroğlu ilçede esnaf ziyaretlerinde bulunacak. Reyhanlı programı sonrasında Antakya’ya yeniden dönecek olan Kılıçdaroğlu Armutlu’daki eylemde hayatını kaybeden Ahmet Atakan’ın ailesine de taziye ziyaretinde bulunacak.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Samandağ İlçesinde de Hz. Hızır türbesini ziyareti sonrasında Vakıflı ve Hıdırbey köylerine gidecek. Kılıçdaroğlu, Aksam saatlerinde Samandağ Belediye sarayının açılışını gerçekleştirecek, CHP’ye geçiş yapan Belediye Başkanı Mithat Nehir’e rozetini takacak ve tören sonrasında Hatay’dan ayrılacak.
HATAY GÜNDEM 

Yorum Yaz

@name x