Barrack Obama ve Michelle Obama Ayrılıyor mu?

26 Aralık 2013 Perşembe 13:16
Bu haber 137 kez okundu

ABD First Lady'si Michelle Obama'nın,yatak odalarını ayırdığı ve Başkan Obama'dan boşanmayı düşündüğü iddia edildi.


Barrack Obama ve Michelle Obama Ayrılıyor mu?
HATAY GÜNDEM -  Son günlerde tartışmalı yeni sağlık reform paketi nedeniyle zor günler geçiren ABD Başkanı Barrack Obama özel hayatın da da zor günler yaşıyor.
Posta gazetesinin haberine göre Aralık'ta Johannesburg kentinde yaşamını yitiren eski Güney Afrika Devlet Başkanı Nelson Mandela için düzenlenen anma töreninde ABD başkanı Barrack Obama'nın Danimarka Başbakanı Helle Thorning-Schmidt'le samimi pozları objektiflere yansımış ve First Lady Michelle Obama'nın durumdan rahatsız olduğu gözlerden kaçmamıştı. Tüm dünyanın gözü önünde gerçekleşen bu 'flörtleşme' First Lady'yi çok rahatsız etmiş ve eşinden yer değiştirmesini istemişti. Michelle Obama'ya karşı koyamayan Barrack Obama yer değiştirmiş ve Firt Lady Danimarka Başbakanı ile eşinin arasına oturmuştu.
National Enquirer Dergisi'nin iddiasına göre First Lady Michelle Obama o günden sonra yatak odasını ayırdı Beyaz Saray'da başka bir odaya taşındı. İlişkileri birkaç yıldır iyi gitmeyen ve ayrılmayı düşünen Michelle Obama eşinin siyasi kariyerinin etkilenmemesi için Barrack Obama'nın görev süresinin dolmasını bekliyor.

HATAY GUNDEM

Yorum Yaz

@name x