Bu haber 209 kez okundu.

Hatay Boks Takımı Meydan Okuyor
SON BÜLTENLER- HATAY BOKS TAKIMI İSKENDERUN’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU..
İlk önce İskenderun boks sorumlularından Adnan Tink , İskenderun’lu iş adamı Nuri Üysen ve ardından İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit ile İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar’ı makamında nezaket ziyareti yapan Hatay Boks takımı ve heyeti kısa zamanda boks takımının ilimizde başarılı oluşumu toplumsal gurur vesilesi olmuştur.
Makam ziyaretlerinde olumlu sözlerle moral kazanan Hatay boks takımı yapılacak olan bu ilk turnuvada dereceye girerek Hatay ilini mahcup etmeyeceklerini söyledi.Hatay ilini temsil edecek sporcularımızdan centilmence mücadele beklerken, dereceye girmeleri bizlerin yorgunluğunu alacak. Tüm sporcularımıza Aksaray ilinde yapılacak olan şampiyonada üstün başarılar dileriz..
Sporcularımıza gerekli spor malzemelerini temin eden Nuri ÜYSEN, Ahmet YÜKSEL, ÜNÜVAR Spor, Adnan TİNK, Burhanettin DURGUNÖZ, Selami ERGÜVEN ve Yılmaz AKPINAR’a Türk boks sporu adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
10-15 Kasım tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacak olan Büyük erkekler guruplar boks şampiyonasında kiloları ve isimleri yazılı olan Hatay ilini temsil edecek idareci antrenör ve sporcular şu isimlerden oluştu.

İdareci ; Eski milli boksör ve antrenör Erkan YILMAZBAŞ.
Antrenör; Bereket Kısaoğlu.
Sporcular; 52kg Fuat TANRIKULU.
56kg Neşet ÇALIŞKAN.
64kg Onur ÖRDEK.
69kg Yunus ÇALIŞKAN.
75kg Fatih KAYA.
81kg İbrahim YURTÇU.
91kg Murat Akarsu.
+91kg Mustafa GÜNEYLİOĞLU..

NURİ ERDENER
HATAY BOKS İL TEMSİLCİSİ
HATAY GÜNDEM


 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×